İster bir hastanede çalışan Jinekolog yada Kadın Doğum Uzmanı olun, isterseniz kendinize ait bir özel muayenehaneniz olsun. Hastalarınızın tüm bilgileri internet bağlantınız olan her yerden erişmenizi sağlar. Hastalarınız ile iletişim halinde olmanızı ve onların da sizin belirlediğiniz verilerine ulaşmasını sağlar.
GebeX tamamen web ve mobil olarak kurgulanmış özel bir yazılımdır. Veri girişleri için internet tarayıcısı ( Chrome, Firefox, Internet Explorer vb.) olan bilgisayar, tablet, telefon vb. tüm internet erişimi olan cihazlardan kullanabilirsiniz. Özetle; sadece internet bağlantısı olan bir cihaza ihtiyacınız var.
Tüm veriler size özel olarak tahsis edilmiş Bulut Teknolojisine sahip bir alanda tutulmaktadır. Tüm verileri sadece siz görebilir ve yönetebilirsiniz. Her bir veri özel olarak şifrelenerek saklanmaktadır.
Tüm hasta bilgileriniz size özel alanda, size özel algoritma ile şifrelenmiş şekilde bulundurulmaktadır. Verilerin kaydedildiği Bulutu Sunucuları ise en son teknolojiye sahip güvenlik duvarı (firewall) cihazları ile korunmaktadır. Yine talep edildiği takdirde tıpkı internet bankacılığında olduğu gibi, sisteme kayıtlı cep telefonunuza doğrulama sms kodu gönderilerek de isteme giriş kısıtlanabilir. Ayrıca tüm verileriniz günlük olarak yedeklenmektedir.
Bu mümkün değildir. Her bir müşterimizin verileri, ayrı alanlarda ve ona özel şifrelenmiş şekilde tutulmaktadır.
Veri girişlerini herhangi bir internet tarayıcı olsan masa üstü bilgisayarlardan, laptoplardan, tabletlerden hatta cep telefonunuzdaki internet tarayıcılarından da (Chrome, Safari vb.) giriş yapabilirsiniz. Hasta verilerini görüntülemek için kullanımı çok daha pratik olan ücretsiz Mobil Uygulamamızı da ilgili marketten indirerek de kullanabilirsiniz. Mobil aplikasyon verilerinize merkez / muayenehane dışında iken hızlıca erişmenizi sağlar.
Herhangi bir kurulum maliyeti olmadan, üyeliğiniz başlattığınız anda kullanıma başlayabilirsiniz. 3 farklı şekilde ücretlendirme bulunmaktadır. Aylık 99 USD her ayın ilk günü tarafınıza fatura edilir, 6 Aylık 549 USD veya Yıllık anlaşma ile 999 USD olarak üyelik yapabilirsiniz. 6 aylık ve yıllık seçimlerde kredi kartınıza 6 taksit taksit uygulanabilmektedir.
Aylık ödemelerinizi nakit/havale veya kredi kartı ile, yıllık anlaşmaları da toplu olarak nakit yada kredi kartınıza 6 taksit olarak ödeyebilirsiniz.
Kiralama bedeli dışında herhangi bir ekstra ücret ödenmemektedir. SMS bildirimi talep edildiği takdirde gönderilen SMS sayısı kadar ücret uygulanır. Her bir SMS bedeli 0,12 TL dir.
Hayır. Sözleşmenizde yazılan döviz cinsi ve tutarı, hizmet aldığınız sürece değişmeyecektir. Bu güvence sözleşmenizde de açık olarak belirtilmiştir.
Hizmet almaktan vazgeçtiğiniz anda yada sözleşme süreniz bittiğinde, girmiş olduğunuz tüm veriler sizin kullanımız için 1 yıl boyunca açık bırakılacaktır. Fakat yeni bir hasta kaydı ve veri girişi yapmanız mümkün olmayacaktır. Bu süre zarfında siz tüm hasta kayıtlarınızın yazıcı çıktılarını alarak arşivleyebilirsiniz.
GebeX ‘i kullanmaya karar verdikten sonra öncelikle sözleşme imzalamanız gerekmektedir. Sizin adınıza özel bir domain ismi aktif edilmektedir. Örnek : drahmetkara.gebex.net gibi. Bu internet adresiniz sözleşmeniz tarafımıza ulaştıktan 1 gün sonra aktif edilerek şifreleriniz tarafınıza bildirilmektedir. Şifreniz size ulaştığında sistemi hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
Evet talep ettiğiniz takdirde, işlemleri sizin domaininize yönlendirebiliriz.
Hayır. Satın alma opsiyonu bulunmamaktadır. Sadece aylık ve yıllık kiralama opsiyonları mevcuttur.
Mobil aplikasyon Android ve IOS işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda kullanılabilmektedir. Uygulama marketlerinde GebeX olarak aratıldığında mobil uygulamaya erişebilirsiniz.
Aylık ödeme seçen müşterilerimiz için veri girişi hakkı 2 kullanıcıdır. Bunun anlamı ; 2 tane kullanıcı sadece sisteme hasta verisi girebilir. Fakat sınırsız sayıda kişi (hastalarınız dahil) mobil uygulama aracılığı ile verilere ulaşabilir / görüntüleyebilir. Yıllık anlaşma yapan müşterilerimizde ise 3 veri giriş hakkı bulunmaktadır.
Herhangi bir limit yoktur. İstediğiniz kadar hasta kaydı yapabilirsiniz.
Öncelikle muayene olan hastaya ait USG görüntüsü dijital imaj olarak (jpg vb.) bir alana kaydedilmesi gerekmektedir. Bu veri hastanın Jinekoloji yada Gebe İzleme formlarında USG alanlarına dijital imaj olarak eklenebilir. Bu görüntüler sisteme aktarıldıktan sonra dijital imaja gerek kalmaz. Sistem bu görüntüleri kendi içerisine aktarır. Bu görüntülere daha sonrasında her yerden ulaşılabilir.
Mobil uygulamadan sadece doktorlar randevu kaydı yapabilirler. Yada kendileri için gün-saat kapama işlemleri yapabilirler.
Hastalarınız mobil uygulamayı Appstore yada GooglePlay Store dan ücretsiz indirip kurduklarında, öncelikle giriş yapmaları için kendilerinden TC Kimlik numaraları yada Cep Telefon numaraları istenmektedir. Belirtilen hastaya SMS ile bir doğrulama mesajı gönderilmektedir. (Tıpkı internet bankacılığına giriş yapar gibi). Hasta sisteme giriş yaptığında sadece kendi ile ilgili Ultrason Görüntülerine, İlaç Takibi bilgilerine, Gebelik Takibi Muayene notlarına (izin verildiği detay kadar) ve ayrıca doktoruna uygulama içinden mesaj yada rapor gibi dokumanları da gönderebilmektedir. Ayrıca uygulamamız hastaya o gün alması gereken ilaçları da otomatik olarak hatırlatmaktadır. Gebe hastaların içinde bulundukları haftaya göre kendisinde ve bebeğinde olan değişiklikler hakkında bilgilendirici görsel ve yazıları takip edebilir. Gebe hastalarınızın gebelikleri boyunca bebek tekme sayacını kullanarak günde kaç kez tekmelediğini ve haftalık kilo bilgilerini girecekleri alanlar bulunmaktadır. Bu bilgiler ana sistemle entegre halde çalışmaktadır ve hastanın ilgili tedavi bilgilerine otomatik eklenerek muayenede de takip edilebilmektedir. Kilo artışı grafiksel olarak da takip edilebilir.
Evet. Eğer SMS kontör yüklemesi yaptı iseniz hastalarınza duyuru, kutlama vb. SMS leri toplu olarak atabilirsiniz.
Hayır. Bulut teknolojisi kullanıldığı için internet bağlantısı bulunmak zorundadır.
Hayır. Sistem Bulut teknolojisi ile çalışmaktadır.
Sözleşmede adı geçen kişi yada kurum dışında, tüzel yada bireysel kişilere haklar devredilemez.
Hayır. Sağlık sektörüne uzun yıllardır verdiğimiz hizmetlerde benzer bir alt yapıda sunulmaktadır. Bir çok ilde bulut sunucularımız bulunmaktadır. Hizmetin sürekliliği en önemsediğimiz noktadır.
Evet. Program çok basit olsa da sizlere 1 günlük program kullanım temel eğitimi verilecektir.
Kurulum ve eğitim sonrası telefonla hafta içi mesai satleri içerisinde Ücretsiz destek alabilirsiniz.
Evet. Tüm formların çıktılarını yazıcınızdan alabilir ve arşivleyebilirsiniz.
Evet. 5 günlüğüne size özel test hesabı açılabilir. Bunun için SATIŞ NOKTALARIMIZ sayfamızdaki firma bilgileri ile iletişime geçiniz.