Degode Teknoloji Hizmetleri1996 yılından itibaren bir çok küçük ve orta ölçekli işletmelere bilgisayar servis-destek hizmetleri veren kuruluşumuz, yeni bir oluşumla 2006 yılında yazılım ekibini kurarak bir çok sektöre proje bazında özel yazılımlar üretmeye başlamıştır. 2010 yılı itibari ile sağlık sektörü ile tanışmış ve 2 yıl süre ile Tüp Bebek merkezleri ile ilgili web-internet projeleri geliştirmiştir.

Yeni bir oluşumla DeGoDe Teknoloji Hizmetleri olarak faaliyetine devam etmekte olan firmamız, Tüp bebek ve Kadın Sağlığı konularında edindiği tecrübeler ile tamamen Tüp Bebek Merkezlerine yönelik yazılımı olan TupBebeX ‘i hayata geçirmiştir. Tüp Bebek sektöründeki ihtiyaçları iyi sentezleyen firmamız, 2014 yılında Tüp Bebek tedavilerinde ki tüm tedavi süreçlerini ve laboratuvar işlemlerinin güvenliğini sağlayan TupbebeX ID Çipli Güvenlik Sistemini hayata geçirmiştir. Kısa sürede bir çok merkezde yeni ürünümüz de kullanılmaya başlanmıştır.

2015 yılında projelendirilen yeni ürünümüz GebeX Jinekoloji ve Kadın Doğum ile ilgili doktorlarımız için geliştirilmiştir. Bir çok platformdan kullanılabilen ve Mobil Aplikasyonu ile hem doktor hem hasta arasında da interaktif olarak iletişim sağlayabilen ürünümüz pazara sunulmuştur.

6 kişilik butik bir yazılım ekibimiz ile sadece Tüp Bebek Merkezlerine ve Kadın Doğum Uzmanlarına hizmet veriyoruz. Hazır kalıplar içerisinde hareket eden paket programlar yerine, mevcut programlarımız ile, merkezin / doktorun iş süreçlerine tam adapte olabilen, esnek yapıda çözümler üretiyoruz.

Sizlerle de tanışmak ve iş partneriniz olmak isteriz.

Saygılarımızla,