slide-1_2

  • Biliyoruz ki siz doktorlarımız, günlük yoğunluk ve koşuşturmaca içerisinde hastalarınızı hatırlamakta zorluk çekiyorsunuz. Hastanız sizi aradığında ismini söylüyor ama siz hatırlayamıyorsunuz ve genel olarak cevaplar vermek zorunda kalıyorsunuz.
  • Hastalarınızın verilerine ulaşmak istediğinizde eğer muayenehaneniz yada çalıştığınız sağlık kuruluşunuz kapalı ise hasta verilerine ulaşamıyorsunuz.
  • Çalıştığınız kurumdan ayrıldığınızda hastalarınızın tüm bilgilerini bırakmak zorunda kalıyorsunuz.
  • Kritik süreçte olan hastalarınızın verileri her an görmek istiyorsunuz.

.. bu ve buna benzer bir çok sorununuzu çözmek için, siz doktorlarımıza GebeX ürünümüzü hayata geçirdik. Hem ofisinizde, hem de akıllı telefon ve tabletlerinizden her türlü veriye ulaşma lüksü sunuyoruz.

GebeX en son güncel web teknolojilerini kullanarak geliştirilmiş bir yazılımdır. En büyük özelliği ise herhangi bir donanım yatırımı yapmadan ve herhangi bir yazılım kurmadan kullanılabilmesidir. Ayrıca Mobil aplikasyonu ile Android e IOS telefonlardan da heryerden hastalarınızın verilerine ulaşmayı sağlayan tam bir kadın doğum sağlık yazılımıdır.

Karmaşık, detaylar içerisinde kaybolacağınız bir yazılım değildir. Olabildiğince sade ve en çok gerekli verileri girebileceğiniz bir programdır.


—-